Vyberte stránku

Projekty

Projekty, na kterých se podílíme

V současné době máme podíly ve firmách InspiPay, GFS, RE-LOAD.

InspiPay

Společnost nabízející chytrá a spolehlivá řešení v oblasti akceptace plateb. Celistvé řešení umožňující bezpečné platby přes internet nebo ve fyzických provozovnách. Výběr a integraci platebního řešení zajištuje od A do Z. Díky spolupráci s renomovanými partnery je společnost schopna nabízet nejlepší a nejvýhodnější řešení pro obchodníka který s minimálními finančními náklady šetří čas a starosti.

GFS

Je nový projekt zabývající se finančním poradenstvím, který se soustředí na důslednost a modernizaci celého odvětví. Klade důraz na odborné vzdělávání svých poradců, jejich podporu v každém směru a implementaci IT technologií. Firma je stavěna na odbornosti nabízených služeb a energii kladené do péče o klienta. Nejlepší odměna která v tomto segmentu je spokojené klienty, který obdržel celistvou službu, a která je snadno doporučitelná.

RELOAD Esports Bar

Nejznámější Pražský počítačový herní klub, který podporuje českou profesionální Esports ligu. Díky pravidelným turnajům vytváří kvalitní zázemí pro hráče buď na profesionální nebo amatérské úrovni. Klub se snaží rozšířit povědomí o herní scéně mezi širší veřejnost a dát možnost novým hráčům zúčastnit se turnajů na profesionální úrovni. V dnešní době, kde je stále větší zájem o eSports je tento klub vyhledáván stále více a více.

Kontaktujte nás

6 + 9 =

Kontaktní údaje

Email

info@wjventures.cz

Adresa

Rooseveltova 613/38
160 00 Praha 6 – Bubeneč